• Sprawozdanie merytoryczne i finansowe za 2015 rok
  • Sprawozdanie z działalności Fundacji Trans-Fuzja za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 wraz z dokumentami finansowymi.
  • Sprawozdanie merytoryczne za rok 2014
  • Poniżej prezentujemy sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji w 2014 roku.
  • Sprawozdanie merytoryczne za rok 2013
  • Poniżej prezentujemy sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacji w 2013 roku
  • Raport z działalności Fundacji za rok 2012
  • Poniżej przedstawiamy raport Fundacji Trans-Fuzja za rok 2012
  • Podsumowanie akcji 1% w 2012 roku
  • Fundacja Trans-Fuzja serdecznie dziękuje wszystkim podatnikom, którzy w 2012 r., przekazali nam jako Organizacji Pożytku Publicznego jeden procent podatku.
  • Podsumowanie akcji 1% w 2011 roku
  • Przedstawiamy podsumowanie akcji 1% z 2011
  • Raport z działalności Fundacji za rok 2011
  • Poniżej przedstawiamy raport Fundacji Trans-Fuzja za rok 2011.
  • - Oświadczenia i komentarze
  • Podsumowanie akcji 1% za rok 2010
  • Fundacja Trans-Fuzja serdecznie dziękuje wszystkim podatnikom, którzy w 2010 r, przekazali nam jako Organizacji Pożytku Publicznego jeden procent podatku.
  • 2010 Sprawozdanie z działalności merytorycznej Fundacji Trans-Fuzja
  • Sprawozdanie z działalności Fundacji Trans-Fuzja za okres od 1 stycznia 2010 do 31 grudnia 2010 umieszczone jest w bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego.##
  • Podsumowanie akcji 1% za rok 2009
  • Fundacja Trans-Fuzja serdecznie dziękuje wszystkim podatnikom, którzy w 2009 r, przekazali nam jako Organizacji Pożytku Publicznego jeden procent podatku.
  • Podsumowanie akcji 1% w 2008 roku
  • Zakończyło się przekazywanie przez Urzędy Skarbowe jednego procenta podatku, który został podarowany w 2008 r. przez podatników Organizacjom Pożytku Publicznego.
  • Sprawozdania merytoryczne i finansowe
  • Sprawozdania roczne z działalności Fundacji Trans-Fuzja są umieszczone na stronie Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
  • Raport z działalności Trans-Fuzji w roku 2008
  • Chronologiczny przegląd zdarzeń minionego roku
  • - Dane Fundacji Trans-Fuzja
  • - historia Fundacji Trans-Fuzja
  • - darowizny na rzecz fundacji
  • - wolontariat
  • odpis 1% podatku dochodowego
  • Fundacja Trans-Fuzja jest organizacją pożytku publicznego. Oznacza to, iż można przekazać na jej rzecz 1% swojego podatku dochodowego.
  • - Misja Fundacji Trans-Fuzja
  • - Statut Fundacji Trans-Fuzja
  • Referencje - Kampania Przeciw Homofobii Oddział Śląsk
  • Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii - Oddział Śląsk zaświadcza, że Fundacja Trans-Fuzja dnia 17 lutego 2007 roku przeprowadziła warsztaty na temat transgenderyzmu.
  • Referencje - Kampania Przeciw Homofobii Oddział Toruń
  • Stowarzyszenie "Kampania Przeciw Homofobii" Oddział Toruń zaświadcza niniejszym, że organizacja Trans-Fuzja przygotowała i przeprowadziła 15 grudnia 2007 w Toruniu spotkanie poświęcone osobom transgederowym, jak niżej.
  • - fundacja Tras-Fuzja
  • Fundacja Trans-Fuzja to powołana w 2008 roku organizacja pozarządowa skupiona na działalności na rzecz praw osób transpłciowych. Obecnie Fundacja działa w czterech obszarach - rzecznictwa, wsparcia, edukacji oraz kultury