Podsumowanie akcji 1% za rok 2010

Fundacja Trans-Fuzja serdecznie dziękuje wszystkim podatnikom, którzy w 2010 r, przekazali nam jako Organizacji Pożytku Publicznego jeden procent podatku.

W trzecim roku od czasu rozpoczęcia naszej formalnej działalności, Fundacja Trans-Fuzja otrzymała od podatników z 1% 3224,48 złotych (trzy tysiące dwieście dwadzieścia cztery złote 48 groszy). Jest to kwota ponad dwukrotnie wyższa niż w roku ubiegłym.

Pozwala to wierzyć, że nasza działalność, którą prowadzimy jako wolontariusze fundacji jest przez Was doceniona, a to motywuje nas do dalszej pracy dla środowiska.

Wszystkim wpłacającym bardzo serdecznie dziękujemy!

Kwota ta, zgodnie z deklaracją Fundacji, zostanie przeznaczona na dofinansowanie bieżącej działalności szkoleniowo-warsztatowej oraz materiały informacyjno-promocyjne.

Lalka Podobińska

edzamieszczono: 2011.09.08