Podsumowanie akcji 1% w 2012 roku

Fundacja Trans-Fuzja serdecznie dziękuje wszystkim podatnikom, którzy w 2012 r., przekazali nam jako Organizacji Pożytku Publicznego jeden procent podatku.

W roku podatkowym 2012 1% podatku Fundacji Trans-Fuzja przekazały Urzędy Skarbowe z całej Polski. Fundusze mogły być przekazywane zarówno na cele statusowe Fundacji, jak i na akcję Miłość Nie Wyklucza oraz pomoc organizacji Labrys w Kirgistanie. Poniżej przedstawiamy mapkę zeszłorocznych wpłat.

Całkowity wpływ z akcji 1% w 2011 roku wyniósł 8418.80 zł, z czego 6046.10 zł przekazano Fundacji a 2350.70 zł akcji Miłość Nie Wyklucza oraz 22 zł na pomoc w Kirgistanie.

Wszystkim wpłacającym bardzo serdecznie dziękujemy!

Kwota ta, zgodnie z deklaracją Fundacji, zostanie przekazana na dofinansowanie bieżącej działalności szkoleniowo-warsztatowej oraz materiały informacyjno-promocyjne. Kwoty przekazane akcji Miłość Nie Wyklucza pozostają do dyspozycji organizatów akcji.
edzamieszczono: 2014.02.03